BMW BiTurbo Performance - Tor Białystok

BMW BiTurbo Performance

Terminy spotkań

  • 2019-09-20

Długość jednego okrążenia około 1.05 km

Masz 1 okrążenie/a - około: 1.05 km

99.00 PLN

BMW BiTurbo Performance - szybkie, sportowe i luksusowe auto


Kierowcy BMW nie zawsze cieszą się dobrą opinią na drodze. Nie zmienia to jednak faktu, że auta Bayerische Motoren Werke to jedne z najlepiej prowadzących się pojazdów na rynku. Nie inaczej jest w przypadku BMW BiTurbo Performance, które zostało wyposażone w manualną skrzynię biegów oraz napęd na tył. BMW zdecydowało podjąć się produkcji silnika, który miałby osiągi turbodoładowanego motoru i wszystkie zalety najlepszych silników wolnossących. W rezultacie powstał system Bi-Turbo z dwiema małymi turbosprężarkami.

Jazda BMW BiTurbo Performance


Podwójna sprężarka daje zadziwiająco szybką reakcję silnika na pedał gazu. Auto przyspiesza już od najniższych obrotów, a moc motoru wzrasta przez cały czas aż do 7000 obr / min. Oprócz tego, że genialnie jeździ, to jeszcze rewelacyjnie brzmi. Zawieszenie 335i jest sztywne, dzięki czemu kierowca ma większą kontrolę nad samochodem podczas pokonywania zakrętów. Lepiej odczuwalny stan nawierzchni pozwala też na odczuwanie większej przyczepności. Jazda BMW BiTurbo Performance pozwala kierowcy na odczuwanie genialnych emocji na torze.

Poprowadź BMW BiTurbo Performance na torze


Jazda na torze BMW e92 w wersji BiTurbo Performance to świetne doświadczenie dla każdego, kto lubi prowadzić auta. BMW z silnikiem o pojemności 3 litrów i mocy 360 KM jest genialnym autem, które zapewni ekscytujące chwile na torze. Napęd na tył oraz manualna skrzynia biegów spodoba się każdemu fanowi marki, gdyż zapewnia niebywałą precyzję oraz wywołuje radość z jazdy. BMW zachwyca także wewnątrz, gdyż jest to luksusowy i bardzo dobrze wyposażony samochód. Przejedź się nim na torze i poznaj jego możliwości. Możesz też podarować przejażdżkę sportowym samochodem najbliższej osobie w prezencie.

Tor Białystok

Tor Wschodzący Białystok
ul.Ciołkowskiego 2
15-904 Białystok

Tory wyścigowe

BMW BiTurbo Performance
Przyspieszenie:
5.2 s do 100 km/h
Prędkość max:
260 km/h
Moc:
360 KM
Waga:
1600 kg
Napęd:
tył
Pojemność:
3.0 l
Skrzynia biegów:
manualna

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2020.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności