Mitsubishi Lancer Evo 10 - Tor Koszalin

Mitsubishi Lancer Evo 10

Terminy spotkań

  • 2021-09-18

Długość jednego okrążenia około 1.05 km

Masz 2 okrążenie/a - około: 2.1 km

419.00 PLN

Mitsubishi Lancer Evo X - sportowy styl i agresywny design


To trzy epitety, które doskonale opisują Mitsubishi Lancera Evo 10. Już sam wygląd Lancera sprawia, że serce każdego maniaka motoryzacyjnego bije szybciej. Wloty powietrza inspirowane samolotami myśliwskimi to rzecz charakterystyczna dla większości generacji Mitsubishi Lancera. Oprócz funkcji estetycznej pełnią też rolę praktyczną - odprowadzają gorące powietrze z wnętrza komory silnika. Estetyka nowego Lancera nawiązuje do legendarnych, sportowych sedanów japońskiej marki. Wystające błotniki, stosunkowo wysoka linia bagażnika, która pochyla się ku dołowi z przodu oraz krótki tył, sprawiają, że Mitsubishi Lancer Evo X wygląda zarówno muskularnie, jak i atrakcyjnie.

Jazda Mitsubishi Lancer Evo X - niezapomniane emocje na torze


Świetnie skonstruowany silnik 4B11T przyspiesza puls nawet najbardziej znużonego entuzjasty motoryzacji. Niezwykłe przyspieszenie z każdych obrotów to coś, co wyróżnia go spośród innych sportowych samochodów. Aluminiowy blok silnika i głowice cylindrów wpływają na mniejszą wagę auta, która przekłada się na lepsze osiągi. Moc silnika to oszałamiające 295 KM, które rozpędzają auto od 0 do 100 km/h w zaledwie 5,7 sekundy. Automatyczna, sześciobiegowa skrzynia biegów Twin Clutch Sportronic Mitsubishi (TC-SST) zmienia przełożenia w błyskawicznym tempie, pozwalając kierowcy na osiąganie jak najlepszych czasów okrążeń. To naszym zdaniem nic innego niż cud inżynierii. Jeśli wolisz manualne skrzynie biegów, to jazda Mitsubishi Lancer Evo 10 cię nie rozczaruje. Zamontowane przy kierownicy manetki umożliwiają ręczną zmianę przełożeń. Nawet w tym trybie zmiana biegów odbywa się natychmiast, bez zauważalnego opóźnienia.

Przejażdżka Lancerem Evo X - odkryj genialne właściwości jezdne Mitsubishi


Większość ludzi kojarzy markę Mitsubishi z kompaktowymi autami miejskimi lub właśnie ze sportowym Lancerem. To kultowy model Mitsubishi, który zyskał swoją popularność dzięki udziałowi w licznych imprezach i wyścigach samochodowych. Wielu kierowców wybierało go ze względu na świetne prowadzenie i znakomitą przyczepność. Zaawansowany system wspomagania kierowcy sprawia, że przejazd Mitsubishi Lancerem Evo 10 po torze to sama przyjemność. Jego nazwa to Super All-Wheel Control (S-AWC) - nie jest konkretnym urządzeniem, lecz siecią zaawansowanych technologicznie systemów dynamicznych, które stale komunikują się ze sobą, by zapewnić jak największą frajdę z jazdy. Wspólne działanie ASC (Active Stability Control), ACD (Active Center Differential), AYC (Active Yaw Control) i hamulce Sport ABS sprawia, że kierowca ma maksymalną kontrolę nad zachowaniem auta.

Motoryzacyjny prezent dla fana japońskiej motoryzacji (i nie tylko)


Przejazd supersamochodem Mitsubishi Lancer Evo X będzie niesamowitym prezentem dla każdego fana motoryzacji. To auto daje możliwość wcielenia się w rolę kierowcy wyścigowego. Fantastyczny silnik oferuje przyspieszenie wciskające w fotel. Taki prezent będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla osoby, która go otrzyma.

Tor Koszalin

Ośrodek Sportów Motorowych. Moto Park Koszalin
ul. Gnieźnieńska 8
75-736 Koszalin

Tory wyścigowe

Mitsubishi Lancer Evo 10
Przyspieszenie:
5.7 s do 100 km/h
Prędkość max:
250 km/h
Moc:
295 KM
Waga:
1590 kg
Napęd:
4x4
Pojemność:
2.0 l
Skrzynia biegów:
automatyczna

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 05-08-2022.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności