Mitsubishi Lancer Evo 10 vs. Subaru Impreza WRX - Tor Olsztyn

Mitsubishi Lancer Evo 10 vs. Subaru Impreza WRX

Długość jednego okrążenia około 2 km

Masz 8 okrążenie/a każdym z aut - około: 32 km

1799.00 PLN
Podaruj przejazd Mitsubishi Lancer Evo X & Subaru Impreza WRX.
Spełnij marzenia o rajdowej przygodzie na torze wyścigowym!

Mit­su­bi­shi Lan­cer Evo­lu­tion to samo­chód, który jest fla­go­wym pro­duk­tem marki Mit­su­bi­shi. Lan­cer Evo dzięki cen­tral­nemu dyfe­ren­cja­łowi świet­nie pra­cuje w każ­dym z trzech try­bów – asfal­cie, szu­trze i śniegu. W samo­cho­dzie zasto­so­wano roz­bu­do­wany sys­tem S-AYC, czyli sys­tem aktyw­nego zno­sze­nia, co powo­duje, że zewnętrzne koło jest dopę­dzane w łukach, a auto pięk­nie poko­nuje zakręty na torze. EVO posiada auto­ma­tyczną skrzy­nię bie­gów, a także ogromny sil­nik o zachwy­ca­ją­cej mocy 370 KM z momen­tem obro­to­wym 366 Nm! Co czyni go rywa­lem Subaru Impreza STI i jed­nym z naj­lep­szych samo­cho­dów raj­do­wych! Para­me­try te pozwa­lają na przy­śpie­sze­nie od 0 do 100 km/h w ciągu 4,8s!

Subaru Impreza WRX to legendarne auto, które zostało przez nas poddane modyfikacjom, mającym na celu zwiększenie mocy. Mianowicie, wyposażyliśmy je w 2,5-litrowy silnik typu Boxer o mocy 300 KM, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie prędkości 100 km/h w 5,7 sekundy i rozpędzenie auta aż do 280 km/h. Duże przyspieszenie oraz napęd na 4 koła z pewnością dostarczą niepowtarzalnych wrażeń i zadowolą każdego fana samochodów o rajdowym rodowodzie.

Tor Olsztyn

Tor Olsztyn
Lotnisko Dajtki
ul. Sielska 34
10-802 Olsztyn

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2020.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności