Subaru STI Turbo - Tor Warszawa DriveLand

Subaru STI Turbo

Terminy spotkań

  • 2020-08-16

Długość jednego okrążenia około 1.8 km

Masz 8 okrążenie/a - około: 14.4 km

849.00 PLN

Subaru STI Turbo


Jazda Subaru STI Turbo to możliwość przetestowania jeszcze mocniejszej wersji Subaru, która zaskoczy Cię pozytywnie podczas przejazdu po torze. Silnik o pojemności 2,5 litra i 360 KM pozwala na osiągnięcie zawrotnych prędkości. Auto o rajdowych korzeniach z napędem 4x4 wspaniale spisuje się zarówno na asfalcie, jak i na szutrze. Dźwięk silnika typu boxer, znany miłośnikom marki, wzbudzi nad nim niemały zachwyt. Jazda na torze wyścigowym Subaru STI Turbo będzie sprawdzonym prezentem dla miłośników rajdowych samochodów, a także osób dopiero poznających motoryzacyjne legendy.

Subaru STI Turbo - Subaru Impreza III generacji


Subaru Impreza w hatchbacku? Aż do 2007 roku było to nie do pomyślenia. A jednak! Obserwując rosnące zamiłowanie Europejczyków do kompaktów oraz niechęć do średniowymiarowych sedanów, japońska marka uznała, że nowa generacja Imprezy będzie hatchbackiem. Nie przypadło to do gustu największym fanom marki, którzy zarzucali jej zbyt azjatycki wygląd i wizualne zerwanie z tradycyjnym kształtem niebieskiej rajdówki. Nie w tym jednak tkwi sekret Subaru Imprezy STI Turbo.

Przejazd Subaru STI Turbo - poznaj genialne właściwości jezdne Subaru


To, czym Subaru wyróżnia się spośród europejskiej konkurencji to oczywiście nie design ani doskonałe wykończenie wnętrza. Sekretem Subaru STI Turbo są jego fantastyczne właściwości jezdne. Napęd na cztery koła w połączeniu z niezależnym zawieszeniem wszystkich czterech kół sprawia, że auto jedzie po torze jak przyklejone. Niewątpliwym atutem Subaru Imprezy jest silnik przeciwsobny - typu boxer. To rozwiązanie polega w dużym skrócie na umieszczeniu cylindrów w pozycji poziomej, naprzemiennie. Oznacza to, że każda para tłoków wykonuje dokładnie takie same ruchy, lecz w przeciwnych kierunkach. Skutkiem jest znaczne ograniczenie drgań, błyskawiczna reakcja na pedał gazu i zmniejszona waga samochodu, gdyż bokser jest zwykle o wiele lżejszy i zajmuje mniej miejsca niż standardowy motor. Jego płaska konstrukcja pozwala na bardzo niskie umieszczenie, co wpływa na wyważenie auta. Tak właśnie stało się w przypadku Subaru STI Turbo - nisko zawieszony motor wyznacza niemal idealny środek ciężkości auta. Dzięki niemu jazda Subaru Imprezą III w wersji STI Turbo to możliwość doświadczenia idealnego prowadzenia i niespotykanej dotychczas radości z jazdy.

Przejazd Subaru STI Turbo to coś, co zdecydowanie polecamy. Ekstremalnie szybkie auto zapewnia fantastyczne wrażenia z jazdy i niezapomniane emocje na torze wyścigowym!

Tor Warszawa DriveLand

Słabomierz - Warszawa
Driveland Polska
ul.Żyrardowska 2
96-325 Słabomierz

Tory wyścigowe

Subaru STI Turbo
Przyspieszenie:
5.2 s do 100 km/h
Prędkość max:
255 km/h
Moc:
300 KM
Waga:
1590 kg
Napęd:
4x4
Pojemność:
2.5 l
Skrzynia biegów:
manualna

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 30.09.2020.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności