Tor wyścigowy Warszawa DriveLand

Warszawa DriveLand

Wymiary toru

Długość: 1.80 km Szerokość: 7 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Słabomierz - Warszawa
Driveland Polska
ul.Żyrardowska 2
96-325 Słabomierz

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 50 km. Białystok - odległość 255 km. Lublin - odległość 190 km. Łódź - odległość 100 km.

Tor DriveLand to obiekt położony w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice pod Warszawą. Znajduje się u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Tor Słabomierz jest Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego. Jest jednym z najnowocześniejszych miejsc tego typu w całym kraju. Został założony przez Tomasza Kuchara. Głównymi zaletami toru są stosunkowo długa nitka okrążenia oraz narzędzia szkoleniowe najnowszej generacji. Wśród nich warto wspomnieć o płytach poślizgowych z zaawansowanym nawodnieniem i kurtynami wodnymi, a także nowoczesnym szarpakiem do celowego wprowadzania auta w poślizg.

Tor Wyścigowy Warszawa Słabomierz będzie świetnym wyborem dla osób mieszkających w stolicy i okolicznych miastach. Równa nawierzchnia asfaltowa rozciąga się na odcinku o długości aż 1800 metrów. Podczas jazdy wyścigowymi samochodami nie bez znaczenia jest też obecność 7 ciekawych zakrętów i mnogość prostych odcinków, na których można rozwinąć interesujące prędkości. W Słabomierzu powstała więc ciekawa alternatywa dla osób lubiących szybką jazdę. Odległość Toru Driveland od Warszawy to około 50 km. Opinie kierowców jeżdżących po torze potwierdzają, iż panuje tu miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz bogata infrastruktura.

Aktualnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na najbliższych torach: Tor Warszawa-Modlin i Tor Warszawa-Słomczyn.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności