Kolejny event za:
DNI
0
3
0
GODZIN
2
1
MINUT
1
0

Przejażdżka sportowym samochodem:

Chcesz podarować najbliższej osobie niezapomniany prezent? Karta podarunkowa na jazdę samochodem to doskonały wybór, nie tylko dla mężczyzny. Jeśli nie masz pewności, o jakim samochodzie marzy obdarowany, pozostaw tę decyzję jemu.

Samodzielnie zdecyduj o wartości karty podarunkowej. To obdarowany wybierze swoje ulubione auto, dogodny tor oraz termin, który mu odpowiada. Może przebierać wśród kilkunastu luksusowych, rajdowych i sportowych aut. Jeździmy po 15 polskich torach, dzięki czemu każdy będzie w stanie znaleźć lokalizację blisko siebie.

Na czym polega karta podarunkowa? Kupujesz ją Ty (na wybraną przez siebie kwotę), a otrzymuje ją Twój bliski - na maila lub pocztą tradycyjną w estetycznym opakowaniu. Na karcie znajduje się kod rabatowy, który obniży cenę zamówionego przejazdu o wartość karty. Obdarowany może dopłacić, jeśli zdecyduje się na przejażdżkę w wyższej cenie.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności