Radom - Jastrząb

Wymiary toru:

Długość: 2.40 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

AUTODROM JASTRZĄB
Czerwienica 1/1
26-502 Jastrząb

Dojazd na tor:

Warszawa - odległość 125 km. Łódź - odległość 155 km. Lublin - odległość 140 km. Kielce - odległość 60 km.

Tor Jastrząb to bez wątpienia jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce. Autodrom jest zlokalizowany w odległości ok. 30 km od Radomia i zajmuje imponującą powierzchnię 20 hektarów. Został zbudowany zupełnie od podstaw, a impulsem do jego powstania była pasja właścicieli do szybkich pojazdów. Tor Radom - Jastrząb jest ośrodkiem szkoleniowo-sportowym, który każdego dnia przyciąga setki miłośników czterech (a także i dwóch) kółek.

Tor w Jastrzębiu został podzielony na cztery moduły. Znajduje się tu tor główny (do szybkiej jazdy), tor kartingowy, nowoczesne płyty poślizgowe oraz tor do zawodów na ¼ mili. Oczywiście, podczas naszych imprez najbardziej interesuje nas ten pierwszy. Kompletna nitka toru Jastrząb ma długość 3,5 kilometra i składa się na nią asfalt oraz szuter. My wykorzystujemy asfaltową część toru, co sprawia, że odcinek przejazdu wynosi około 2500 metrów. Czekająca na kierowców trasa jest niezwykle zróżnicowana. Zaplanowano tu 11 ciekawych zakrętów o różnym stopniu trudności, a także 200-metrową prostą. Dodatkową atrakcją dla zasiadających za kierownicą będzie także spore wzniesienie na trasie przejazdu.

Jak już wspomnieliśmy, Autodrom Jastrząb to miejsce, w którym nie sposób się nudzić. Do dyspozycji kierowców pozostają nowoczesne płyty poślizgowe z kurtynami wodnymi pozwalające na doskonalenie umiejętności wychodzenia z poślizgu. Odbywają się tu też inne szkolenia samochodowe i motocyklowe. W budynku Autodromu Jastrząb koło Radomia znajdują się liczne udogodnienia dla odwiedzających. Wśród nich można wymienić restauracje z tarasem widokowym na tor, hale prezentacyjne, sale szkoleniowe oraz pokoje hotelowe mieszczące do 60 osób. Wokół Autodromu znajduje się pokaźny parking mieszczący do 300 aut. Jeśli więc zastanawiasz się, który polski tor wyścigowy jest najlepszy - podpowiadamy, że Tor Jastrząb to zdecydowana czołówka w naszym kraju.

Białystok Offroad

Wymiary toru:

Długość: 20.00 km Szerokość: 450 m Nawierzchnia: Jazda Lasem

Dane kontaktowe:

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Przejazd jest realizowany na bezdrożach w okolicach Białegostoku. Jazdy realizowane są w trudnym terenie. Do dyspozycji jest wyprawowe auto 4x4 wyposażone w wyciągarki i snurki, któremu nie są straszne strome podjazdy, wodne przeprawy czy błotne rowy. Na fotelu kierowcy usiądzie doświadczony instruktor jazdy OFF ROAD. Na pokład można zabrać max 2 osoby.

Krzywa (Wrocław)

Wymiary toru:

Długość: 2.00 km Szerokość: 8 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Osła 1 JA 59-706 Osła +48 693 33 22 11

Dojazd na tor:

Bolesławiec - odległość 17 km. Legnica - odległość 36 km. Wrocław - odległość 107 km. Lubin - odległość 48 km.

Tor Krzywa znajdujący się w miejscowości Osła k. Wrocławia to miejsce, które przeżywa swoją drugą młodość. Jeszcze do niedawna zlokalizowany był tu Tor o nazwie Pixers Ring, jednak jego właściciel zrezygnował z prowadzenia tej działalności po zaledwie roku. Obiekt nie przestał jednak funkcjonować, choć zmienił właściciela i nazwę - obecnie ten tor to po prostu “Krzywa”. Zajmuje powierzchnię blisko 10 hektarów na terenie byłego lotniska Krzywa.

Tor samochodowy Krzywa jest położony ok. 100 km na wschód od Wrocławia, tuż przy autostradzie A4 na wysokości Bolesławca. Blisko mają do niego także mieszkańcy Legnicy i Lubina - odpowiednio 36 i 48 kilometrów. Obiekt wyróżnia się na Dolnym Śląsku - w porównaniu z torem w Oleśnicy jest o wiele bardziej profesjonalny. Asfaltowe okrążenie ma aż 2000 metrów długości. Taki dystans pozwoli wyszaleć się każdemu maniakowi dynamicznej jazdy.

Na kierowców odwiedzających Tor Krzywa Wrocław czeka 11 zakrętów, które dają szansę na sprawdzenie swoich umiejętności jazdy po torze. Imponująca długość prostej, wynosząca aż 700 metrów umożliwia rozwijanie niezłych prędkości, w szczególności podczas jazdy sportowymi samochodami, takimi jak Lamborghini Gallardo czy Ferrari Italia. Oprócz toru samochodowego, znajduje się tu także tor kartingowy oraz odcinki przygotowane do driftingu.

Tor Krzywa możesz odwiedzić podczas jednej z naszych imprez. Będą czekały na ciebie świetne auta wyścigowe, sportowe i luksusowe, którymi możesz się przejechać jako kierowca lub pasażer. Tor samochodowy Krzywa to doskonałe miejsce do przetestowania możliwości supersamochodów!

Poznań Tor Główny

Wymiary toru:

Długość: 4.10 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Automobilklub Wielkopolski
Tor "Poznań"
ul. Wyścigowa 3
62-081 Przeźmierowo

Dojazd na tor:

Szczecin - odległość 250 km. Bydgoszcz - odległość 160 km. Wrocław - odległość 180 km. Łódź - odległość 240 km.

Tor Poznań jest jednym z największych i najbardziej profesjonalnych obiektów w Polsce, który posiada homologację do wyścigów. Kompleks składa się z toru samochodowo-motocyklowego o długości 4085 m i toru kartingowego mierzącego 1480 m. Szerokość obu nitek na całej długości wynosi 12 m. Obecnie na Torze w Poznaniu odbywają się wyścigi samochodowe i motocyklowe zarówno na szczeblu krajowym, jak i europejskim. Wymieniona kilka lat temu nawierzchnia ma świetną przyczepność. Obiekt należy do Automobilklubu Wielkopolskiego. Imprezy organizowane na jego terenie ściągają tysiące ludzi. Tor Wyścigowy Poznań gościł takie sławy sportów motorowych jak Jackie Stewart, Robert Kubica, Lewis Hamilton, Michael Schumacher i Ben Collins.

Tor Poznań jest położony na granicy Przeźmierowa i Ławicy, a więc w odległości około 10 kilometrów od Starego Rynku w Poznaniu. Od Gorzowa Wielkopolskiego dzieli go 125 km, od Bydgoszczy 140, a od Wrocławia 180 kilometrów. Odwiedzający z Warszawy będą mieli do przejechania około 320 kilometrów, jednak trasa wiedzie przez szybką autostradę A2. Dojazd samochodem trwa więc około 3 godzin.

Opinie o Torze Poznań świadczą o tym, iż jest on najlepszym torem wyścigowym w całej Polsce. Na zadowolenie kierowców wpływa przede wszystkim imponująca długość nitki, wynosząca ponad 4 kilometry. Na większości innych krajowych obiektów nie przekracza ona 1,5 kilometra. Nie bez znaczenia jest też świetna nawierzchnia i profesjonalny charakter toru. Decydując się na jazdę autem wyścigowym, np. Lamborghini Gallardo, będziesz w stanie o wiele lepiej poznać auto, niż mógłbyś to zrobić na jakimkolwiek innym polskim torze. Inna cena przejazdu na Torze w Poznaniu wiąże się z wyższymi kosztami wynajmu, jakie ponosimy oraz ograniczonej liczby miejsc. Dla kierowców decydujących się na Tor Poznań oznacza to jednak o wiele lepsze wrażenia i definitywnie dłuższy przejazd.

Poznań Tor Kartingowy

Wymiary toru:

Długość: 1.50 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Automobilklub Wielkopolski
Tor "Poznań"
ul. Wyścigowa 3
62-081 Przeźmierowo

Dojazd na tor:

Szczecin - odległość 250 km. Bydgoszcz - odległość 160 km. Wrocław - odległość 180 km. Łódź - odległość 240 km.

Tor Kartingowy w Poznaniu jest świetnym miejscem do doskonalenia umiejętności jazdy gokartem, a przy okazji torem, na którym odbywają się jazdy naszymi sportowymi samochodami. Poznański karting jest częścią Toru Głównego Poznań, znajdującego się w Przeźmierowie, zaledwie 9 kilometrów od centrum Poznania.

Tor Kartingowy Poznań obejmuje prawą nitkę Toru Głównego i ma łączną długość 1,5 kilometra. To dystans, na którym będziesz mógł dobrze sprawdzić, jak przyspieszają supersamochody, o których marzy niejeden fan motoryzacji. Fakt, że Tor kartingowy Poznań łączy się z główną nitką poznańskiego toru to bez wątpienia plus. Trasa przejazdu jest asfaltowa, dzięki czemu jazda staje się o wiele bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Szerokość toru, wynosząca 12 metrów, doskonale sprawdza się przy szybkim pokonywaniu zakrętów.

To doskonała propozycja dla osób, które chcą przejechać się samochodem marzeń. Warto wspomnieć, iż na torze kartingowym w Poznaniu czeka na nich 8 zróżnicowanych zakrętów, a także odcinek prosty liczący 200 metrów długości. Przy takim układzie nie tylko jazda gokartami da mnóstwo pozytywnych emocji. Luksusowe i sportowe auta sprawdzą się tu równie dobrze. Ten nowoczesny obiekt zachęca nie tylko infrastrukturą, lecz także wspaniałą atmosferą i bardzo dobrą organizacją!

Lublin - Ułęż

Wymiary toru:

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy
MOTO PARK UŁĘŻ
(byłe lotnisko Ułęż)
info@motopark.net.pl

Dojazd na tor:

Warszawa - odległość 120 km. Białystok - odległość 220 km. Lublin - odległość 70 km. Łódź - odległość 250 km.

Moto Park Ułęż to kwalifikowany Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy. Na jego terenie znajduje się Tor Lublin Ułęż - jeden z dłuższych torów wyścigowych w całej Polsce. Jest doskonałym miejscem do jazdy samochodami oraz profesjonalnym obiektem do organizowania imprez motoryzacyjnych. Na torze odbywają się różnego typu eventy, wyścigi samochodowe i motocyklowe. Organizowane są imprezy masowe oraz testy motoryzacyjne. Na Torze Lublin Ułęż klienci mogą skorzystać z bazy szkoleniowej w postaci płyt poślizgowych. Wokół znajdują się również tor motocyklowy oraz tor do jazdy off-road. Obiekt położony w odległości ok. 120 km od Warszawy i ok. 76 km od Lublina.

To miejsce, w którym spotykają się pasjonaci szybkiej jazdy samochodami. Nitka Toru Wyścigowego w Ułężu liczy 2,5 kilometra długości, co jest jednym z lepszych wyników w Polsce. Kierowcy mają do dyspozycji 5 zakrętów oraz liczne proste, na których mogą osiągać wyższe prędkości. Najdłuższa z nich ma imponującą długość 500 metrów. Dzięki niej oraz licznym zakrętom i wzniesieniom tor pozwala na jazdę wyścigową.

Tor wyścigowy Lublin Ułęż oferuje bardzo dobrą nawierzchnię zapewniającą szybką jazdę w bezpiecznych warunkach. Wbrew pozorom obiekt nie jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalnych kierowców, lecz również amatorów rozpoczynających swoją przygodę z jazdą wyścigową.

Opinie o Torze Ułęż potwierdzają, że jest to miejsce, które warto sprawdzić. Wokół Motoparku w Ułężu dostępna jest baza noclegowa, jeziorko dla fanów wędkowania, warsztaty samochodowe oraz położone na terenach zielonych pole campingowe. Odwiedź Moto Park Ułęż z rodziną i przyjaciółmi i przygotuj się na dobrą zabawę oraz miło spędzony czas w towarzystwie sportowych i luksusowych samochodów!

Wrocław - Oleśnica

Tor wyścigowy Wrocław - Oleśnica TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 1.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Tor Wyścigowy Wrocław Oleśnica
(byłe lotnisko)

Dojazd na tor:

Wrocław - odległość 35 km. Legnica - odległość 105 km. Katowice - odległość 200 km. Poznań - odległość 185 km.

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Wrocław Oleśnica to obiekt, który wykorzystuje płytę dawnego lotniska wojskowego. Jest położony w odległości około 35 kilometrów od centrum stolicy Dolnego Śląska. Tor znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Łodzi. Nitka toru licząca 1500 metrów składa się w głównej mierze z prostych oraz ustawianych przez nas szykan. Tor daje możliwość przejazdu jednym z naszych supersamochodów oraz spędzenia dnia w motoryzacyjnej, rodzinnej atmosferze.

Główna nitka toru w Oleśnicy to stosunkowo prosty odcinek o imponującej długości 1,5 kilometra. Dla zapewnienia lepszych wrażeń oraz możliwości poznania zachowania auta w zakrętach ustawiamy na niej specjalne szykany. Powodują one, że trasa przejazdu staje się bardziej interesująca. Asfaltowa nawierzchnia toru wyścigowego Wrocław umożliwia szybki przejazd sportowym autem. Zaletą toru jest jego położenie wśród zieleni otaczającej Oleśnicę. Eventy organizowane na obiekcie przyciągają licznych fanów motoryzacji, którzy są spragnieni mocnych aut i pozytywnych wrażeń. Na torze wyścigowym Wrocław zawsze panuje pozytywna atmosfera. Jeśli jesteś maniakiem szybkich samochodów, to zapraszamy Cię do odwiedzenia nas właśnie tutaj! Wypróbujesz moc najlepszych sportowych aut i przeżyjesz dzień naładowany adrenaliną!

Białystok

Wymiary toru:

Długość: 1.05 km Szerokość: 10 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Tor Wschodzący Białystok
ul.Ciołkowskiego 2
15-904 Białystok

Dojazd na tor:

Warszawa - odległość 210 km. Lublin - odległość 250 km. Olsztyn - odległość 230 km. Łódź - odległość 305 km.

Tor Białystok to jedna z głównych motoryzacyjnych atrakcji województwa podlaskiego. Został wybudowany stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku. Powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego, w którym to mieszkańcy Białegostoku wyłonili go jako zwycięski projekt. Tor Wyścigowy w Białymstoku przyciąga obecnie mnóstwo fanów szybkiej jazdy po torze. Organizowane są tu liczne moto-wydarzenia, pokazy samochodów i zloty.

Niewątpliwą zaletą Toru Wschodzący Białystok jest jego malownicze położenie wśród pięknych i urokliwych lasów. Tor jest zlokalizowany w pobliżu lotniska Krywlany, w zacisznej i kameralnej dzielnicy stolicy Podlasia.

Nitka Toru Wyścigowego Białystok liczy 1050 metrów długości oraz 10 metrów szerokości. Dużym plusem jest równa, wylana gładkim asfaltem nawierzchnia. Czeka na ciebie aż 9 różnorodnych zakrętów i łuków oraz prosta o długości 450 metrów. Ciekawym elementem toru jest rondo. Dreszczyku emocji podczas jazdy zapewni opcjonalny odcinek wzniesienia.

Tor wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa dla uczestników jazd. Wybudowano tu specjalne energochłonne bariery, a także nasypy ziemne. Na Tor możesz wybrać się wraz z rodziną i przyjaciółmi, którzy będą mogli obserwować twoje zmagania z trybun widokowych. Tor Białystok umożliwia też jazdy po zmroku, gdyż jest wyposażony w system nowoczesnego oświetlenia. Dla odwiedzających przygotowany jest parking mogący pomieścić do 100 samochodów. Jeśli jesteś z województwa podlaskiego lub okolic, przyjedź tu i sprawdź możliwości samochodów wyścigowych!

Warszawa - Modlin

Wymiary toru:

Długość: 1.20 km Szerokość: 16 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

TOR MODLIN
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki
ul. gen. Wiktora Thommée 1B

Dojazd na tor:

Warszawa - odległość 40 km. Radom - odległość 140 km. Białystok - odległość 200 km. Łódź - odległość 115 km.

TOR Modlin powstał z myślą o kierowcach, którzy chcą doskonalić umiejętności oraz po prostu dla miłośników jazdy samochodem. Jego działalność ma się przyczynić do poprawy bezpieczeństwa na drogach. TOR Modlin prowadzi m.in. specjalistyczne szkolenia, jazdy doszkalające oraz działania edukacyjne. Do dyspozycji gości pozostaje centrum konferencyjne z salami w XIX-wiecznej prochowni i nowoczesnym pawilonie, taras widokowy, kryta trybuna z telebimem oraz przestronne pomieszczenie do prezentacji samochodu. Podczas naszych imprez tor jest ustawiany w taki sposób, aby sportowo-treningowa nitka miała 1,2km. Dodatkową przyjemność z użytkowania Toru Modlin zapewnia duże zaplecze techniczno-konferencyjne. Tor Modlin położony jest 36 km od centrum Warszawy i znajduje się w sąsiedztwie lotniska Warszawa-Modlin. Lokalizacja obiektu jest jedną z jego głównych zalet - można tu szybko i łatwo dostać się z centrum stolicy.

Łódź

Wymiary toru:

Długość: 1.05 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: Asfalt

Dane kontaktowe:

TOR ŁÓDŹ
Kiełmina 78
Stryków 95-010

Dojazd na tor:

Warszawa - odległość 115 km. Bydgoszcz - odległość 200 km. Częstochowa - odległość 140 km. Radom - odległość 170 km.

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy TOR ŁÓDŹ jest obiektem położonym w bardzo dobrej lokalizacji w centralnej Polsce, w województwie łódzkim. Bliskość autostrad A1 i A2 jest dodatkowym atutem dla mobilności klientów. Tor Łódź jest dobrym wyborem jeśli chodzi o kurs techniki jazdy samochodem. ODTJ składa się z nitki toru o szerokości ok. 12m i długości 1,5km. Obiekt wyposażony został w nowoczesny system pomiaru czasu Tag Heuer. Na jego terenie znajdują się aktualnie płyty poślizgowe wraz z nawodnieniem, płyta poślizgowa na zakręcie oraz tor szkoleniowy. Tor Łódź przeznaczony jest do jazdy dla kierowców różnych pojazdów mechanicznych – samochodów osobowych, motocykli i gokartów. Można tu organizować szkolenia z bezpiecznej jazd, jak i wszelkiego rodzaju spotkania i imprezy sportowe, dla osób prywatnych i klientów firmowych. Podczas naszych imprez jedna pętla toru jest modyfikowana w taki sposób, aby jej długość miała 1,05km.

Kraków

Wymiary toru:

Długość: 1.05 km Szerokość: 15 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Moto Park Kraków
Nowa Huta
ul. Rzepakowa 4R


Dojazd na tor:

Katowice - odległość 105 km. Kielce - odległość 115 km. Łódź - odległość 240 km. Wrocław - odległość 295 km.

Tor Moto Park Kraków to jeden z najnowocześniejszych obiektów w Polsce o łącznej powierzchni 4000 m2. Tor powstał z inicjatywy Michała Kościuszko – wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Moto Park Kraków składa się z toru sportowo-szkoleniowego oraz trzech płyt poślizgowych, w tym jedynej w Polsce płyty poślizgowej w kształcie litery S. Obiekt dysponuje rozwiniętą infrastrukturą, która pozwala na organizację eventów, imprez firmowych i okolicznościowych. Na terenie obiektu znajduje się w pełni klimatyzowana sala prezentacyjna o powierzchni 400 m2 z możliwością wjazdu samochodów, systemem nagłośnienia, WiFi oraz widokiem na tor.

Gdańsk - Pszczółki

Wymiary toru:

Długość: 1.20 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Autodrom Pomorze
Żuławska 5
83-032 Pszczółki

Dojazd na tor:

Toruń - odległość 155 km. Słupsk - odległość 140 km. Olsztyn - odległość 165 km. Warszawa - odległość 400 km.

Nowoczesny obiekt Autodrom Pomorze powstał w miejscowości Pszczółki, położonej ok. 25 km na południe od Gdańska. Na terenie Autodromu znajduje się jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce - zwany przez większość Torem Pszczółki. Kompleks, którego centralnym punktem jest najdłuższy na Pomorzu tor kartingowo-szosowy o długości 1200 metrów, powstał w 2015 roku. Funkcjonuje od tamtej pory jako obiekt doskonalenia techniki jazdy oraz miejsce, w którym odbywają się liczne imprezy motoryzacyjne.

Nitka Toru Wyścigowego Pszczółki liczy sobie długość 1,2 kilometra oraz szerokość 20 metrów. Na kierowców jeżdżących po torze czeka 8 zakrętów o różnych parabolach, na których mogą sprawdzić swoje umiejętności szybkiej jazdy. Znajduje się tu też prosta o długości 300 metrów pozwalająca rozpędzić się do znacznych prędkości. Cała nitka toru Pszczółki jest pokryta równym asfaltem, dzięki czemu umożliwia płynną i bezpieczną jazdę. Tor został wyposażony w sygnalizację świetlną oraz system pomiaru czasu okrążenia.

Oprócz Toru Wyścigowego, w Pszczółkach zorganizowano dwie płyty poślizgowe. Odbywają się na nich szkolenia z wychodzenia z poślizgu. Na terenie obiektu znajdują się również urządzenia destabilizujące tor jazdy. Umiejscowiono je tuż przed płytą poślizgową wyposażoną w kurtyny wodne. Tor Pszczółki posiada też plac manewrowy oraz plac ziemny do jazdy quadami. Autodrom Pomorze należy do Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Tor jest miejscem szkoleń oraz licznych imprez motoryzacyjnych, aranżowanych także przez nas. Jeśli więc mieszkasz na Pomorzu lub spędzasz wakacje nad Bałtykiem, koniecznie odwiedź nas na jednym z eventów na Torze w Pszczółkach. Spędź z nami dzień naładowany motoryzacyjną adrenaliną!

Bednary

Wymiary toru:

Długość: 2.50 km Szerokość: 50 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Tor Bednary
Bednary 17
62-100 Pobiedziska

Dojazd na tor:

Poznań - odległość 30 km. Warszawa - odległość 310 km. Wrocław - odległość 200 km. Bydgoszcz - odległość 100 km.

Tor Bednary zbudowano, wykorzystując główny pas startowy lotniska w Bednarach oraz jego drogi kołowania. Już od kilku lat funkcjonuje tu Sobiesław Zasada Centrum, założone przez znanego kierowcę rajdowego. Za ideą powstania toru oraz ostatecznym kształtem trasy stoi Tomasz Czopik.

Nitka toru wyścigowego w Bednarach ma długość od 2000 do 4500 m w zależności od potrzeby. To właśnie tutaj możesz spróbować szybkiej jazdy samochodem. Kształt toru pozwala na rozwijanie wysokich prędkości, jako iż najdłuższa prosta ma aż 0,5 kilometra długości. Tor daje pole do popisu kierowcom lubiącym dynamiczne wchodzenie w zakręty. Tutaj jest ich aż 7 - każdy o innej paraboli, dzięki czemu nie ma mowy o nudnym przejeździe. Na potrzeby imprez organizowanych przez nas, przygotowywany tor ma długość 2,5 km. Podczas przejazdów pomiarowych istnieje możliwość mierzenia czasu z dokładnością do 0,01 sekundy. Wszystko dzięki systemowi fotokomórek.

Poza torem wyścigowym, w Bednarach koło Poznania znajduje się również tor gokartowy o długości 350 metrów, a także motocyklowy. Dla miłośników jazdy poza terenem przygotowano dwie specjalne trasy off-road o zróżnicowanym stopniu trudności. W Sobiesław Zasada Centrum pomyślano również o pawilonie szkoleniowym z częścią biurową i restauracją. Dla osób chcących zatrzymać się tu na dłużej przygotowano bazę noclegową. Tor Bednary będzie więc świetnym miejscem na przeżycie ciekawych, motoryzacyjnych wrażeń, podobnie jak inne polskie tory wyścigowe.

Olsztyn

Wymiary toru:

Długość: 2.00 km Szerokość: 35 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Tor Olsztyn
Lotnisko Dajtki
ul. Sielska 34
10-802 Olsztyn

Dojazd na tor:

Białystok - odległość 230 km. Warszawa - odległość 215 km. Elbląg - odległość 105 km. Bydgoszcz - odległość 210 km.

Tor Olsztyn znajduje się w okolicach lotniska Dajtki, które jest położone w odległości niecałych 5 kilometrów od centrum miasta. To największy w pobliżu płaski teren. Wielką zaletą Toru w Olsztynie jest jego piękne, malownicze położenie. Tuż obok toru znajduje się las oraz jezioro Ukiel. Oprócz jazdy po torze można więc zażyć także świeżego powietrza, nacieszyć oczy malowniczymi widokami oraz odprężyć się w otoczeniu natury.

Wracając jednak do samego Toru Wyścigowego w Olsztynie - jest to prosty, szeroki odcinek będący jednocześnie pasem startowym lotniska. Bez wątpienia dużą atrakcją są startujące i lądujące w międzyczasie awionetki i szybowce. Tor Olsztyn ma długość 2800 metrów. Dla osób uczestniczących w naszych eventach przewidziano odcinek o szerokości 35 metrów. Pozornie łatwą trasę uatrakcyjniają ustawiane przez nasz szykany, dzięki którym trasa przejazdu staje się ciekawsza.

Tor Olsztyn to dobra propozycja dla kierowców, którzy lubią czuć prędkość. Imponująca prosta pozwoli na sprawdzenie, jak przyspieszają nasze sportowe auta. Miejsce spodoba się nie tylko miłośnikom motoryzacji, lecz także zapalonym fanom lotnictwa, pięknych widoków oraz natury. Przekonaj się, czy pokochasz Tor Wyścigowy Olsztyn tak samo, jak my.

Toruń

Wymiary toru:

Długość: 1.05 km Szerokość: m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

MOTO PARK TORUŃ
ul. Łukasiewicza 66
87-100 Toruń
biuro@taj.torun.com.pl

Dojazd na tor:

Włocławek - odległość 70 km. Bydgoszcz - odległość 45 km. Inowrocław - odległość 40 km. Gdańsk - odległość 170 km.

Tor Toruń to miejsce, które powinien odwiedzić każdy pasjonat motoryzacji i rallycrossu. Motopark Toruń (oficjalna nazwa) jest położony w północnej części Torunia, nieopodal lotniska aeroklubu Pomorskiego. Teren Motoparku obejmuje ponad 20 hektarów i znajdują się na nim tor asfaltowy, szutrowo-asfaltowy oraz 6 płyt poślizgowych. Odwiedzając to miejsce, możesz liczyć na wiele dodatkowych atrakcji, takich jak korty tenisowe, tereny zielone z miejscem do grillowania, paintball oraz restauracje.

Jeśli chodzi o nitkę toru wyścigowego w Toruniu, to warto przede wszystkim wspomnieć o jej ciekawym kształcie. Umożliwia dynamiczne pokonywanie zakrętów, a także rozwijanie ciekawych prędkości. Plusem toru Toruń jest jego stosunkowo równa nawierzchnia. Tor ma długość 1050 metrów oraz szerokość około 12 metrów.

Z czego najbardziej słynie Motopark Toruń? Przede wszystkim z zawodów Rallycross. Zmagania kierowców przyciągają tysiące zainteresowanych fanów motoryzacji. Oprócz tego organizowane tu są zloty aut, Konkursowe Jazdy Samochodowe (KJS) oraz Super OES. Cyklicznie można spotkać się tu też z imprezami typu motobazar.

Warszawa - Słomczyn

Wymiary toru:

Długość: 1.20 km Szerokość: 16 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Autodrom Słomczyn
Słomczyn 66
05-600 Grójec

Dojazd na tor:

Warszawa - odległość 45 km. Łódź - odległość 120 km. Białystok - odległość 245 km. Kielce - odległość 140 km.

Autodrom Słomczyn wszystkim w naszym kraju kojarzy się przede wszystkim z rallycrossem. Dyscyplina ta rozwija się na tym obiekcie od 1995r, a w 2016 tor został gruntownie przebudowany. Organizowane są tu Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Polski oraz Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie. Konfiguracja toru umożliwia realizację różnych imprez sportowych i treningów. Tor samochodowy i kartingowy są połączone w całość i w zależności od potrzeby można rozgrywać zawody dla gokartów, rallycrossu czy super moto. Na terenie obiektu znajdują się m.in. zadaszona trybuna wyposażona w ok. 600 miejsc siedzących. Specjalnie na nasze potrzeby tor jest konfigurowany aby miał dystans 1,2 km.

Warszawa DriveLand

Wymiary toru:

Długość: 1.80 km Szerokość: 7 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Słabomierz - Warszawa
Driveland Polska
ul.Żyrardowska 2
96-325 Słabomierz

Dojazd na tor:

Warszawa - odległość 50 km. Białystok - odległość 255 km. Lublin - odległość 190 km. Łódź - odległość 100 km.

Tor DriveLand to obiekt położony w miejscowości Słabomierz w gm. Radziejowice pod Warszawą. Znajduje się u zbiegu trasy S8 i drogi krajowej nr 50. Tor Słabomierz jest Ośrodkiem Doskonalenia Techniki Jazdy stopnia wyższego. Jest jednym z najnowocześniejszych miejsc tego typu w całym kraju. Został założony przez Tomasza Kuchara. Głównymi zaletami toru są stosunkowo długa nitka okrążenia oraz narzędzia szkoleniowe najnowszej generacji. Wśród nich warto wspomnieć o płytach poślizgowych z zaawansowanym nawodnieniem i kurtynami wodnymi, a także nowoczesnym szarpakiem do celowego wprowadzania auta w poślizg.

Tor Wyścigowy Warszawa Słabomierz będzie świetnym wyborem dla osób mieszkających w stolicy i okolicznych miastach. Równa nawierzchnia asfaltowa rozciąga się na odcinku o długości aż 1800 metrów. Podczas jazdy wyścigowymi samochodami nie bez znaczenia jest też obecność 7 ciekawych zakrętów i mnogość prostych odcinków, na których można rozwinąć interesujące prędkości. W Słabomierzu powstała więc ciekawa alternatywa dla osób lubiących szybką jazdę. Odległość Toru Driveland od Warszawy to około 50 km. Opinie kierowców jeżdżących po torze potwierdzają, iż panuje tu miła atmosfera, profesjonalna obsługa oraz bogata infrastruktura.

Koszalin

Wymiary toru:

Długość: 1.05 km Szerokość: 15 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Ośrodek Sportów Motorowych. Moto Park Koszalin
ul. Gnieźnieńska 8
75-736 Koszalin

Dojazd na tor:

Gdańsk - odległość 195 km. Szczecin - odległość 160 km. Poznań - odległość 240 km. Bydgoszcz - odległość 190 km.

Tor Koszalin jest miejscem, w którym poczujesz się jak w domu - oczywiście jeśli jesteś fanem motorsportu i motoryzacji. Powstał w 1968 roku i jako jeden z nielicznych w Polsce ma profilowane zakręty. Dużym plusem jest jego lokalizacja. Motopark Koszalin znajduje się rzut beretem od centrum Koszalina oraz galerii handlowej Atrium. Warto wspomnieć, że to jedyne tego typu miejsce w tej części kraju. Przyjazd na tor będzie też doskonałą okazją do odwiedzenia polskiego morza, znajdującego się zaledwie kilkanaście kilometrów od Koszalina.

Okrążenie toru w Koszalinie ma długość 1050 metrów. Szerokość nitki waha się od 8 do 10 metrów. Tor jest uznawany za kręty i techniczny. Ma jednak przewyższenia oraz profilowane zakręty, które potęgują wrażenie prędkości. To miejsce o dużym potencjale. Do dynamicznej jazdy zachęca równa nawierzchnia, odpowiednia do bezpiecznej jazdy. Tor Koszalin przewiduje też szybką sekcję, która pozwala na odrobinę szaleństwa.

Imponująca powierzchnia obiektu wynosi blisko 5 hektarów, a na niej oprócz toru znajdują się też spore trybuny zapewniające doskonały widok na auta. Do dyspozycji odwiedzających Motopark Koszalin pozostają też toalety, camping, multimedialna sala wykładowa, a także food trucki.

Szczecin - Makowice

Wymiary toru:

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Obiekt niedostępny w ramach oferty. Zapraszamy na tor Koszalin, tor Bednary, tor Pszczółki lub tor Poznań.

Biała Podlaska

Tor wyścigowy Biała Podlaska TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 2.50 km Szerokość: 16 m Nawierzchnia: beton, asfalt, szuter

Dane kontaktowe:

ul.Bielańska 66
21-500 Biała Podlaska

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Biała Podlaska jest obiektem umieszczonym blisko naszej wschodniej granicy. Jeszcze do niedawna było to aktywne lotnisko. Na tym torze przez wiele lat odbyło się dużo imprez motoryzacyjnych. Długość toru Biała Podlaska jest zależna od konfiguracji: od 2000 m do 3300 m. Na nasze potrzeby ustawiana jest nitka o długości 2,5 km. Nawierzchnia jaką jest pokryty to w większości betonowe płyty, są też fragmenty pokryte asfaltem. Szerokość tor to od 12 do 16 m.

Borsk

Tor wyścigowy Borsk TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 1.20 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: beton

Dane kontaktowe:

Tor Wyścigowy Borsk
Lotnisko Borsk 83-442

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Zaawansowanym miejscem do przejazdów sportowymi autami jest tor Borsk. Położony w malowniczych okolicach, w pobliżu jeziora oraz tras biegowych i wycieczkowych. Tor w Borsku jest najpopularniejszym miejscem, odwiedzanym zwykłe przez miłośników czterech kółek w trakcie zwiedzania Pomorza lub w drodze z lub nad morze, gdyż miejscowość Borsk położona jest zaledwie 80 km od Gdańska. Jego długość to 1200 metrów, na których swobodnie poszaleć można naszymi samochodami. Obiekt może stanowić świetną lokalizację dla zmagań miłośników szybkiej jazdy, ciasnych wiraży i wymagających szykan.

Warszawa - Bemowo

Tor wyścigowy Warszawa - Bemowo TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 1.80 km Szerokość: 40 m Nawierzchnia: szuter i beton

Dane kontaktowe:

Automobilklub Polski
Lotnisko Bemowo
ul. Powstańców Śląskich 127
01-355 Warszawa
tel. mobil. 500 095 991
dyrektor.ap@automobilklubpolski.pl

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Bemowo jest zlokalizowany na granicy Warszawy, w północno-zachodniej części miasta. Obiekt znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich, tuż przy lotnisku Warszawa-Babice. Specjalnie na nasze potrzeby nitka toru jest ustawiana w taki sposób, aby jej długość miała 1,8 km. Na terenie obiektu organizowane są także imprezy o charakterze sportowym, rekreacyjnym, społecznym i kulturalnym. Najbardziej znaną imprezą motoryzacyjną odbywającą się na torze jest Rajd Barbórka. Charakterystycznym miejscem na torze jest rozeta. Pierwsza jej połowa przypomina ósemkę, druga zaś klepsydrę. Wyjątkowość próby polega na tym, że mimo niepozornego wyglądu, obnaża wszystkie słabe strony kierowcy.

Kielce

Tor wyścigowy Kielce TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

ul. Jana Pawła II 9
26-001 Kielce-Masłów

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Kielce - Masłów jest obiektem zrzeszającym pasjonatów szybkich samochodów i motoryzacji. Położenie nieopodal Kielc sprawia, że jest jednym z najsłynniejszych torów wyścigowych w tej części Polski. To miejsce z charakterem. Malownicza okolica cieszy oko i umila każdą minutę spędzoną na torze.

Tor Kielce ma długość 2,5 kilometra oraz szerokość 10 metrów. Na kierowców decydujących się na jazdę czeka 7 zakrętów o różnych parabolach oraz liczne proste. Ciekawe ukształtowanie nitki toru sprawia, że jazda po nim będzie fantastycznym przeżyciem dla każdego fana prędkości. Szybkie zakręty pozwolą na sprawdzenie własnych umiejętności i możliwości auta. Prosta o długości 400 metrów będzie natomiast doskonałą szansą, aby sprawdzić, jak przyspieszają nasze najlepsze auta.

Jazda po torze Kielce może dostarczyć ci niezwykłych emocji, w szczególności, gdy zdecydujesz się na superauta takie jak Nissan GT-R czy Lamborghini Gallardo. Przeżyj niezwykłą przygodę na torze wyścigowym w Kielcach! Obok Kielc znajduje się także inny tor - Miedziana Góra, będący częścią ośrodka Moto-Raj.

Legnica

Tor wyścigowy Legnica TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 2.50 km Szerokość: 40 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Tor Legnica
Aleja Rzeczpospolitej 116
Legnica 59-200

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Legnica jest wydzielonym obiektem na terenie byłego lotniska wojskowego. Powierzchnia całego kompleksu wynosi 4000 m, tor główny ma wymiary 1600 m x 40 m. Lotnisko jest położone w południowo–wschodniej części Legnicy. Obecnie lotnisko zostało wystawione na sprzedaż. Na części jego obszaru rozbudowały się sklepy i zakłady produkcyjne. Z płyty pasa startowego korzystają mieszkańcy Legnicy, organizując wyścigi, zloty samochodowe czy też loty paralotniami. Na nasze potrzeby ustawiany jest tor o długości 2.5 km.

Wrocław

Tor wyścigowy Wrocław TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 1.00 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia:

Dane kontaktowe:

Obiekt został zlikwidowany. Zapraszamy na tor Krzywa k. Bolesławca i Legnicy.

Lublin

Tor wyścigowy Lublin TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 1.20 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Tor Lublin został zlikwidowany. Zapraszamy na tor Ułęż lub tor Jastrząb.

Radom

Tor wyścigowy Radom TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 0.80 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Kartodrom Radom
Automobilklub Radomski
Warszawska 17/21
26-600 Radom

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Kartodrom Radom to tor kartingowy, który ma 870 m długości, jednak w praktyce obiekt w Radomiu służy także tym, którzy mają ochotę w bezpiecznych warunkach dokładniej poznać swoje auto i swoje możliwości. Odbywają się na nim również szkolenia z doskonalenia jazdy. Powierzchnia toru o łącznym obszarze 1,5 ha, długości pętli 870 metrów, szerokości od 8 do 25 metrów jest umiejscowiona blisko centrum miasta. Od 1992 roku powstały między innymi: wieża sędziowska, wzmocnienie w części północno-zachodniej, budynek sanitarny oraz trybuny na 4000 osób. Słowem, infrastruktura cały czas jest poprawiana. Włodarze Radomia bardzo przychylnym okiem zerkają na ten obiekt. Bez nich dalsze prace nie byłyby możliwe. Jest to obecnie najlepszy obiekt w Polsce, przeznaczony do kartingu.

Mikołajki

Tor wyścigowy Mikołajki TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 1.05 km Szerokość: 10 m Nawierzchnia: Szutr

Dane kontaktowe:

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Nowoczesny obiekt sportowy zlokalizowany w Mikołajkach na powierzchni ponad 15 hektarów, oddany do użytku w 2009 roku. Tor o nawierzchni szutrowej zaprojektowany w podwójnej konfiguracji, umożliwiający równoczesny przejazd dwóch samochodów. Powstał specjalnie z myślą o Rajdzie Polski, który w 2009 roku po długiej przerwie ponownie został włączony do cyklu Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Podczas Rajdu Polski na Torze Mikołajki rozgrywany jest Super Odcinek Specjalny rozpoczynający i kończący imprezę. Końcowy Super OS co roku transmitowany jest "na żywo" w telewizji.

Nowe Miasto

Tor wyścigowy Nowe Miasto TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 2.50 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia:

Dane kontaktowe:

Obiekt niedostępny w ramach oferty. Zapraszamy na tor Łódź, Słomczyn lub Jastrząb.

Żerań

Tor wyścigowy Żerań TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 0.85 km Szerokość: 8 m Nawierzchnia:

Dane kontaktowe:

Obiekt został zlikwidowany. Zapraszamy na tor Modlin, Słomczyn bądź Słabomierz.

Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy

Tor wyścigowy Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Kartingowy TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 1.50 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe:

Silesia Ring
Kamień Śląski - Silesia Ring
ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
info@motopark.net.pl

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Silesia Ring znajduje się w Kamieniu Śląskim, oddalonym ok. 30 km od Opola. Prosta startowa liczy 560 metrów i ma szerokość 15 metrów, a tor w najwęższym miejscu – 12 metrów. Najdłuższa prosta liczy 730 metrów. Tor zabezpieczony jest barierami energochłonnymi oraz pułapkami żwirowymi. Obiekt wyposażony jest w precyzyjny pomiar czasu firmy MyLaps , który montowany jest na większości profesjonalnych torów wyścigowych na świecie. Na nasze potrzeby nitka toru jest ustawiana w taki sposób, aby dystans wynosił 1,5km.

Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Główny

Tor wyścigowy Kamień Śląski - Silesia Ring Tor Główny TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY

Wymiary toru:

Długość: 3.60 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asflat

Dane kontaktowe:

Silesia Ring
Kamień Śląski - Silesia Ring
ul. Lotnicza 5-7
47-325 Kamień Śląski
info@motopark.net.pl

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Silesia Ring znajduje się w Kamieniu Śląskim, oddalonym ok. 30 km od Opola. Nitka Główna Silesia Ring liczy 3,6km. Prosta startowa liczy 560 metrów i ma szerokość 15 metrów, a tor w najwęższym miejscu – 12 metrów. Najdłuższa prosta liczy 730 metrów. Tor zabezpieczony jest barierami energochłonnymi oraz pułapkami żwirowymi. Obiekt wyposażony jest w precyzyjny pomiar czasu firmy MyLaps , który montowany jest na większości profesjonalnych torów wyścigowych na świecie.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności