Tor wyścigowy Białystok

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 10 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Białystok
ul. Romana Dmowskiego 19
16-010 Wasilków

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 210 km. Lublin - odległość 250 km. Olsztyn - odległość 230 km. Łódź - odległość 305 km.

Tor Białystok to jedna z głównych motoryzacyjnych atrakcji województwa podlaskiego. Został wybudowany stosunkowo niedawno, bo w 2022 roku. Powstał jako Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy prywatnej firmy. Tor Wyścigowy Białystok przyciąga obecnie mnóstwo fanów szybkiej jazdy po torze. Organizowane są tu liczne moto-wydarzenia, szkolenia i jazdy swobodne.

Nitka Toru Białystok liczy 1500 metrów długości oraz 12 metrów szerokości. Dużym plusem jest równa, wylana gładkim asfaltem nawierzchnia. Czeka na ciebie aż 9 różnorodnych zakrętów i łuków oraz imponująca prosta, na której można rozwinąć większą prędkość. Ciekawym elementem toru jest rondo. Dreszczyku emocji podczas jazdy zapewni opcjonalny odcinek wzniesienia.

Niewątpliwą zaletą Toru Białystok jest jego malownicze położenie wśród pięknych i urokliwych lasów. Tor jest zlokalizowany w miejscowości Wasilków, znajdującej się tuż obok stolicy Podlasia.

W porównaniu do Toru Wschodzący Białystok, nowy tor oferuje trasę dłuższą o prawie 500 metrów oraz nowocześniejszą infrastrukturę.

Tor wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa dla uczestników jazd. Na Tor możesz wybrać się wraz z rodziną i przyjaciółmi, którzy będą mogli obserwować twoje zmagania w sportowym samochodzie.Tor Białystok umożliwia też jazdy po zmroku, gdyż jest wyposażony w system nowoczesnego oświetlenia. Dla odwiedzających przygotowany jest także parking. Jeśli jesteś z województwa podlaskiego lub okolic, przyjedź tu i sprawdź możliwości samochodów wyścigowych!

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Białystok:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności