Tor wyścigowy Białystok

Wymiary toru

Długość: 1.05 km Szerokość: 10 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Wschodzący Białystok
ul.Ciołkowskiego 2
15-904 Białystok

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 210 km. Lublin - odległość 250 km. Olsztyn - odległość 230 km. Łódź - odległość 305 km.

Tor Białystok to jedna z głównych motoryzacyjnych atrakcji województwa podlaskiego. Został wybudowany stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku. Powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego, w którym to mieszkańcy Białegostoku wyłonili go jako zwycięski projekt. Tor Wyścigowy w Białymstoku przyciąga obecnie mnóstwo fanów szybkiej jazdy po torze. Organizowane są tu liczne moto-wydarzenia, pokazy samochodów i zloty.

Niewątpliwą zaletą Toru Wschodzący Białystok jest jego malownicze położenie wśród pięknych i urokliwych lasów. Tor jest zlokalizowany w pobliżu lotniska Krywlany, w zacisznej i kameralnej dzielnicy stolicy Podlasia.

Nitka Toru Wyścigowego Białystok liczy 1050 metrów długości oraz 10 metrów szerokości. Dużym plusem jest równa, wylana gładkim asfaltem nawierzchnia. Czeka na ciebie aż 9 różnorodnych zakrętów i łuków oraz prosta o długości 450 metrów. Ciekawym elementem toru jest rondo. Dreszczyku emocji podczas jazdy zapewni opcjonalny odcinek wzniesienia.

Tor wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa dla uczestników jazd. Wybudowano tu specjalne energochłonne bariery, a także nasypy ziemne. Na Tor możesz wybrać się wraz z rodziną i przyjaciółmi, którzy będą mogli obserwować twoje zmagania z trybun widokowych. Tor Białystok umożliwia też jazdy po zmroku, gdyż jest wyposażony w system nowoczesnego oświetlenia. Dla odwiedzających przygotowany jest parking mogący pomieścić do 100 samochodów. Jeśli jesteś z województwa podlaskiego lub okolic, przyjedź tu i sprawdź możliwości samochodów wyścigowych!

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Białystok:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności