Tor wyścigowy Lublin - Ułęż

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy
MOTO PARK UŁĘŻ
(byłe lotnisko Ułęż)
info@motopark.net.pl

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 120 km. Białystok - odległość 220 km. Lublin - odległość 70 km. Łódź - odległość 250 km.

Moto Park Ułęż to kwalifikowany Ośrodek Doskonalenia Technik Jazdy. Na jego terenie znajduje się Tor Lublin Ułęż - jeden z dłuższych torów wyścigowych w całej Polsce. Jest doskonałym miejscem do jazdy samochodami oraz profesjonalnym obiektem do organizowania imprez motoryzacyjnych. Na torze odbywają się różnego typu eventy, wyścigi samochodowe i motocyklowe. Organizowane są imprezy masowe oraz testy motoryzacyjne. Na Torze Lublin Ułęż klienci mogą skorzystać z bazy szkoleniowej w postaci płyt poślizgowych. Wokół znajdują się również tor motocyklowy oraz tor do jazdy off-road. Obiekt położony w odległości ok. 120 km od Warszawy i ok. 76 km od Lublina.

To miejsce, w którym spotykają się pasjonaci szybkiej jazdy samochodami. Nitka Toru Wyścigowego w Ułężu liczy 2,5 kilometra długości, co jest jednym z lepszych wyników w Polsce. Kierowcy mają do dyspozycji 5 zakrętów oraz liczne proste, na których mogą osiągać wyższe prędkości. Najdłuższa z nich ma imponującą długość 500 metrów. Dzięki niej oraz licznym zakrętom i wzniesieniom tor pozwala na jazdę wyścigową.

Tor wyścigowy Lublin Ułęż oferuje bardzo dobrą nawierzchnię zapewniającą szybką jazdę w bezpiecznych warunkach. Wbrew pozorom obiekt nie jest przeznaczony wyłącznie dla profesjonalnych kierowców, lecz również amatorów rozpoczynających swoją przygodę z jazdą wyścigową.

Opinie o Torze Ułęż potwierdzają, że jest to miejsce, które warto sprawdzić. Wokół Motoparku w Ułężu dostępna jest baza noclegowa, jeziorko dla fanów wędkowania, warsztaty samochodowe oraz położone na terenach zielonych pole campingowe. Odwiedź Moto Park Ułęż z rodziną i przyjaciółmi i przygotuj się na dobrą zabawę oraz miło spędzony czas w towarzystwie sportowych i luksusowych samochodów!

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Lublin - Ułęż:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności