Tor wyścigowy Olsztyn

Wymiary toru

Długość: 2.00 km Szerokość: 35 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Olsztyn
Lotnisko Dajtki
ul. Sielska 34
10-802 Olsztyn

Dojazd na tor

Białystok - odległość 230 km. Warszawa - odległość 215 km. Elbląg - odległość 105 km. Bydgoszcz - odległość 210 km.

Tor Olsztyn znajduje się w okolicach lotniska Dajtki, które jest położone w odległości niecałych 5 kilometrów od centrum miasta. To największy w pobliżu płaski teren. Wielką zaletą Toru w Olsztynie jest jego piękne, malownicze położenie. Tuż obok toru znajduje się las oraz jezioro Ukiel. Oprócz jazdy po torze można więc zażyć także świeżego powietrza, nacieszyć oczy malowniczymi widokami oraz odprężyć się w otoczeniu natury.

Wracając jednak do samego Toru Wyścigowego w Olsztynie - jest to prosty, szeroki odcinek będący jednocześnie pasem startowym lotniska. Bez wątpienia dużą atrakcją są startujące i lądujące w międzyczasie awionetki i szybowce. Tor Olsztyn ma długość 2800 metrów. Dla osób uczestniczących w naszych eventach przewidziano odcinek o szerokości 35 metrów. Pozornie łatwą trasę uatrakcyjniają ustawiane przez nasz szykany, dzięki którym trasa przejazdu staje się ciekawsza.

Tor Olsztyn to dobra propozycja dla kierowców, którzy lubią czuć prędkość. Imponująca prosta pozwoli na sprawdzenie, jak przyspieszają nasze sportowe auta. Miejsce spodoba się nie tylko miłośnikom motoryzacji, lecz także zapalonym fanom lotnictwa, pięknych widoków oraz natury. Przekonaj się, czy pokochasz Tor Wyścigowy Olsztyn tak samo, jak my.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności