Tor wyścigowy Kielce

Kielce

Wymiary toru

Długość: 2.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

ul. Jana Pawła II 9
26-001 Kielce-Masłów

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Kielce - Masłów jest obiektem zrzeszającym pasjonatów szybkich samochodów i motoryzacji. Położenie nieopodal Kielc sprawia, że jest jednym z najsłynniejszych torów wyścigowych w tej części Polski. To miejsce z charakterem. Malownicza okolica cieszy oko i umila każdą minutę spędzoną na torze.

Tor Kielce ma długość 2,5 kilometra oraz szerokość 10 metrów. Na kierowców decydujących się na jazdę czeka 7 zakrętów o różnych parabolach oraz liczne proste. Ciekawe ukształtowanie nitki toru sprawia, że jazda po nim będzie fantastycznym przeżyciem dla każdego fana prędkości. Szybkie zakręty pozwolą na sprawdzenie własnych umiejętności i możliwości auta. Prosta o długości 400 metrów będzie natomiast doskonałą szansą, aby sprawdzić, jak przyspieszają nasze najlepsze auta.

Jazda po torze Kielce może dostarczyć ci niezwykłych emocji, w szczególności, gdy zdecydujesz się na superauta takie jak Nissan GT-R czy Lamborghini Gallardo. Przeżyj niezwykłą przygodę na torze wyścigowym w Kielcach! Obok Kielc znajduje się także inny tor - Miedziana Góra, będący częścią ośrodka Moto-Raj.

Aktualnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na pobliskim torze: Tor Radom-Jastrząb.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności