Tor wyścigowy Wrocław - Oleśnica

Wrocław - Oleśnica

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 30 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Tor Wyścigowy Wrocław Oleśnica
(byłe lotnisko)

Dojazd na tor

Wrocław - odległość 35 km. Legnica - odległość 105 km. Katowice - odległość 200 km. Poznań - odległość 185 km.

TOR NIEDOSTĘPNY W RAMACH OFERTY.

Tor Wrocław Oleśnica to obiekt, który wykorzystuje płytę dawnego lotniska wojskowego. Jest położony w odległości około 35 kilometrów od centrum stolicy Dolnego Śląska. Tor znajduje się w pobliżu drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Łodzi. Nitka toru licząca 1500 metrów składa się w głównej mierze z prostych oraz ustawianych przez nas szykan. Tor daje możliwość przejazdu jednym z naszych supersamochodów oraz spędzenia dnia w motoryzacyjnej, rodzinnej atmosferze.

Główna nitka toru w Oleśnicy to stosunkowo prosty odcinek o imponującej długości 1,5 kilometra. Dla zapewnienia lepszych wrażeń oraz możliwości poznania zachowania auta w zakrętach ustawiamy na niej specjalne szykany. Powodują one, że trasa przejazdu staje się bardziej interesująca. Asfaltowa nawierzchnia toru wyścigowego Wrocław umożliwia szybki przejazd sportowym autem. Zaletą toru jest jego położenie wśród zieleni otaczającej Oleśnicę. Eventy organizowane na obiekcie przyciągają licznych fanów motoryzacji, którzy są spragnieni mocnych aut i pozytywnych wrażeń. Na torze wyścigowym Wrocław zawsze panuje pozytywna atmosfera. Jeśli jesteś maniakiem szybkich samochodów, to zapraszamy Cię do odwiedzenia nas właśnie tutaj! Wypróbujesz moc najlepszych sportowych aut i przeżyjesz dzień naładowany adrenaliną!

Aktualnie nie realizujemy przejazdów na tym torze. Sprawdź naszą ofertę na pobliskim torze: Tor Wrocław-Krzywa.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności