Tor wyścigowy Radom - Jastrząb

Wymiary toru

Długość: 2.40 km Szerokość: 20 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

AUTODROM JASTRZĄB
Czerwienica 25
26-502 Jastrząb

Dojazd na tor

Warszawa - odległość 125 km. Łódź - odległość 155 km. Lublin - odległość 140 km. Kielce - odległość 60 km.

Tor Jastrząb to bez wątpienia jeden z najnowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce. Autodrom jest zlokalizowany w odległości ok. 30 km od Radomia i zajmuje imponującą powierzchnię 20 hektarów. Został zbudowany zupełnie od podstaw, a impulsem do jego powstania była pasja właścicieli do szybkich pojazdów. Tor Radom - Jastrząb jest ośrodkiem szkoleniowo-sportowym, który każdego dnia przyciąga setki miłośników czterech (a także i dwóch) kółek.

Tor w Jastrzębiu został podzielony na cztery moduły. Znajduje się tu tor główny (do szybkiej jazdy), tor kartingowy, nowoczesne płyty poślizgowe oraz tor do zawodów na ¼ mili. Oczywiście, podczas naszych imprez najbardziej interesuje nas ten pierwszy. Kompletna nitka toru Jastrząb ma długość 3,5 kilometra i składa się na nią asfalt oraz szuter. My wykorzystujemy asfaltową część toru, co sprawia, że odcinek przejazdu wynosi około 2500 metrów. Czekająca na kierowców trasa jest niezwykle zróżnicowana. Zaplanowano tu 11 ciekawych zakrętów o różnym stopniu trudności, a także 200-metrową prostą. Dodatkową atrakcją dla zasiadających za kierownicą będzie także spore wzniesienie na trasie przejazdu.

Jak już wspomnieliśmy, Autodrom Jastrząb to miejsce, w którym nie sposób się nudzić. Do dyspozycji kierowców pozostają nowoczesne płyty poślizgowe z kurtynami wodnymi pozwalające na doskonalenie umiejętności wychodzenia z poślizgu. Odbywają się tu też inne szkolenia samochodowe i motocyklowe. W budynku Autodromu Jastrząb koło Radomia znajdują się liczne udogodnienia dla odwiedzających. Wśród nich można wymienić restauracje z tarasem widokowym na tor, hale prezentacyjne, sale szkoleniowe oraz pokoje hotelowe mieszczące do 60 osób. Wokół Autodromu znajduje się pokaźny parking mieszczący do 300 aut. Jeśli więc zastanawiasz się, który polski tor wyścigowy jest najlepszy - podpowiadamy, że Tor Jastrząb to zdecydowana czołówka w naszym kraju.

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Radom - Jastrząb:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności