Tor wyścigowy Poznań Tor Kartingowy

Wymiary toru

Długość: 1.50 km Szerokość: 12 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Automobilklub Wielkopolski
Tor "Poznań"
ul. Wyścigowa 3
62-081 Przeźmierowo

Dojazd na tor

Szczecin - odległość 250 km. Bydgoszcz - odległość 160 km. Wrocław - odległość 180 km. Łódź - odległość 240 km.

Tor Kartingowy w Poznaniu jest świetnym miejscem do doskonalenia umiejętności jazdy gokartem, a przy okazji torem, na którym odbywają się jazdy naszymi sportowymi samochodami. Poznański karting jest częścią Toru Głównego Poznań, znajdującego się w Przeźmierowie, zaledwie 9 kilometrów od centrum Poznania.

Tor Kartingowy Poznań obejmuje prawą nitkę Toru Głównego i ma łączną długość 1,5 kilometra. To dystans, na którym będziesz mógł dobrze sprawdzić, jak przyspieszają supersamochody, o których marzy niejeden fan motoryzacji. Fakt, że Tor kartingowy Poznań łączy się z główną nitką poznańskiego toru to bez wątpienia plus. Trasa przejazdu jest asfaltowa, dzięki czemu jazda staje się o wiele bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. Szerokość toru, wynosząca 12 metrów, doskonale sprawdza się przy szybkim pokonywaniu zakrętów.

To doskonała propozycja dla osób, które chcą przejechać się samochodem marzeń. Warto wspomnieć, iż na torze kartingowym w Poznaniu czeka na nich 8 zróżnicowanych zakrętów, a także odcinek prosty liczący 200 metrów długości. Przy takim układzie nie tylko jazda gokartami da mnóstwo pozytywnych emocji. Luksusowe i sportowe auta sprawdzą się tu równie dobrze. Ten nowoczesny obiekt zachęca nie tylko infrastrukturą, lecz także wspaniałą atmosferą i bardzo dobrą organizacją!

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Poznań Tor Kartingowy:

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności