Tor wyścigowy Krzywa (Wrocław)

Wymiary toru

Długość: 1.80 km Szerokość: 8 m Nawierzchnia: asfalt

Dane kontaktowe

Osła 1 JA 59-706 Osła +48 693 33 22 11

Dojazd na tor

Bolesławiec - odległość 17 km. Legnica - odległość 36 km. Wrocław - odległość 107 km. Lubin - odległość 48 km.

Tor Krzywa znajdujący się w miejscowości Osła k. Wrocławia to miejsce, które przeżywa swoją drugą młodość. Jeszcze do niedawna zlokalizowany był tu Tor o nazwie Pixers Ring, jednak jego właściciel zrezygnował z prowadzenia tej działalności po zaledwie roku. Obiekt nie przestał jednak funkcjonować, choć zmienił właściciela i nazwę - obecnie ten tor to po prostu “Krzywa”. Zajmuje powierzchnię blisko 10 hektarów na terenie byłego lotniska Krzywa.

Tor samochodowy Krzywa jest położony ok. 100 km na wschód od Wrocławia, tuż przy autostradzie A4 na wysokości Bolesławca. Blisko mają do niego także mieszkańcy Legnicy i Lubina - odpowiednio 36 i 48 kilometrów. Obiekt wyróżnia się na Dolnym Śląsku - w porównaniu z torem w Oleśnicy jest o wiele bardziej profesjonalny. Asfaltowe okrążenie ma aż 1800 metrów długości. Taki dystans pozwoli wyszaleć się każdemu maniakowi dynamicznej jazdy.

Na kierowców odwiedzających Tor Krzywa Wrocław czeka 12 zakrętów, które dają szansę na sprawdzenie swoich umiejętności jazdy po torze. Prosty odcinek umożliwia rozwijanie niezłych prędkości, w szczególności podczas jazdy sportowymi samochodami, takimi jak Lamborghini Gallardo czy Ferrari Italia. Oprócz toru samochodowego, znajduje się tu także tor kartingowy oraz odcinki przygotowane do driftingu.

Tor Krzywa możesz odwiedzić podczas jednej z naszych imprez. Będą czekały na ciebie świetne auta wyścigowe, sportowe i luksusowe, którymi możesz się przejechać jako kierowca lub pasażer. Tor samochodowy Krzywa to doskonałe miejsce do przetestowania możliwości supersamochodów!

WYBIERZ SAMOCHÓD NA TORZE Krzywa (Wrocław):

Ostra i szybka jazda to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny. Oryginalna niespodzianka i moc wrażeń.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności