Ford Mustang - Tor

Ford Mustang

Legenda amerykańskiej motoryzacji


Jedno z niewielu aut zasługujących na tak chwalebny tytuł. Od czasu premiery w 1965 roku Mustang stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aut sportowych na całym świecie oraz gwiazdą wielu amerykańskich filmów. Szósta generacja tego klasyka wytwarza o wiele więcej mocy niż nawet najpojemniejsze, 7-litrowe jednostki napędowe w autach z lat 60. Najnowszy model Mustanga oferuje kierowcom zaawansowane podwozie, napęd na tylne koła i hamulce Brembo. Wszystko to sprawia, że przejażdżka Mustangiem to niezapomniane przeżycie i niebezpiecznie silny zastrzyk adrenaliny!

Przejażdżka Mustangiem - zanim wsiądziesz, naciesz oczy!


Szósta generacja Mustanga to zupełnie odświeżony i unowocześniony wygląd. Ogromny grill na masce to kwestia nie tylko stylistyczna, ale także techniczna służąca do lepszego chłodzenia silnika i ochrony chłodnicy. Agresywne przetłoczenia na karoserii przywodzą na myśl poprzednie, kultowe już wersje Forda Mustanga. Przednia część auta została obniżona w stosunku do poprzednika, dzięki czemu zmniejszył się opór powietrza, a poprawił docisk. Poza tym wygląda niezwykle czadersko. Wnętrze samochodu również zachwyca swym sportowym charakterem. Fotele Recaro i kierownica z płaskim dnem to idealne połączenie, dzięki któremu jeszcze lepiej zintegrujesz się z tym supersamochodem.

Ford Mustang - osiągi i wrażenia z jazdy


Jazda Fordem Mustangiem to przede wszystkim mnóstwo emocji. Tu nie ma czasu na nudę za kółkiem. Potężny, 421-konny silnik o pojemności 5 litrów od razu wyrywa do przodu i zachęca do dynamicznego pokonywania toru. Magiczna “setka” pojawi się na liczniku już w niecałe 5 sekund. Nie musisz martwić się też o zmianę biegów, gdyż całą pracę wykona za ciebie niezwykle szybki automat. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na przyjemności, jaką daje przejażdżka Mustangiem. Tylny napęd auta zapewnia odpowiednie dociążenie, co sprawia, iż auto, mimo swej ogromnej mocy, jest przyjemne w prowadzeniu i stabilne. Przy osiągach warto też wspomnieć o maksymalnej prędkości, wynoszącej nie bagatela 250 km/h.

Jazda Mustangiem - prezent idealny na każdą okazję


Jazda Mustangiem na torze to świetny pomysł na prezent dla każdego fana amerykańskiej motoryzacji i muscle car-ów. Niezapomniane emocje i zastrzyk adrenaliny są w tym aucie gwarantowane! Wyobraź sobie, że ty, lub ktoś bliski twemu sercu zasiądzie za kierownicą największej legendy amerykańskiego przemysłu samochodowego. To od Mustanga zaczął się boom na wielkie coupé o potężnych silnikach i genialnych osiągach. Sprawdź, dlaczego tak wielu kierowców go pokochało i zamów jazdę Fordem Mustangiem już dziś!

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 04-10-2024.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności