Kurs Driftingu - Tor

Kurs Driftingu

Terminy spotkań ustalane telefonicznie

Drift to technika jazdy polegająca na zerwaniu przyczepności kół samochodu przy dużej prędkości oraz na kontrolowaniu poślizgu przez możliwie najdłuższy czas. Podczas realizacji kursu driftingu nauczysz się, kiedy użyć hamulca ręcznego oraz dowiesz się, na czym polega umiejętne dodawanie gazu tak, by nie obrócić się dookoła własnej osi. Taka jazda dostarczy ci masy wrażeń i potężnej dawki adrenaliny. Drift to także widowisko i świetna zabawa dla osób znajdujących się na zewnątrz auta.

Podczas kursu driftingu dowiesz się, w jaki sposób należy prowadzić auto w poślizgu kontrolowanym. Szkolenie dostępne jest w dwóch wariantach, 60- oraz 120-minutowym. Teorii poświęca się zwykle około 10 minut, natomiast pozostały czas skoncentrowany jest na zdobywaniu umiejętności praktycznych.

Pierwszy zapoznawczy, pokazowy przejazd zawsze realizowany jest przez instruktora jako taxi drift. W tym czasie kursant ma możliwość obserwacji wszystkich zachowań oraz reakcji instruktora. Pozostały czas jest poświęcony na jazdę klienta za kierownicą.
W trakcie godzinnego kursu szkolona jest tylko jedna osoba, co gwarantuje indywidualne podejście. Kurs nauczy cię bezpiecznej jazdy na torze w kontrolowanym poślizgu, która będzie efektowna dla obserwatorów oraz ekscytująca dla ciebie samego. Umiejętności zdobyte podczas kursu driftingu mogą nieraz przydać się na drodze publicznej, w szczególności w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Kurs realizowany jest driftowozem BMW E46 V8 310KM

TERMINY REALIZACJI SĄ USTALANE INDYWIDUALNIE Z INSTRUKTOREM.
Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności