Ferrari F430 vs. Ariel Atom - Tor Lublin - Ułęż

Ferrari F430 vs. Ariel Atom

Długość jednego okrążenia około 2.5 km

Masz 4 okrążenie/a każdym z aut - około: 20 km

2189.00 PLN
Podaruj przejażdżkę Ferrari F430 & Ariel Atom po torze wyścigowym.
Spełnij marzenia o motoryzacyjnej przygodzie i zamów voucher na przejazd samochodem.

Model F430 zaprezentowano po raz pierwszy w 2004r. podczas paryskich targów motoryzacyjnych. Auto wyposażono w 4,3-litrowy silnik, od którego pochodzi nazwa modelu. Moc silnika wynosi 490 KM, dzięki czemu do osiągnięcia prędkości 100 km/h wystarczy kierowcy zaledwie 3.9 sek. i może uzyskać nawet do 315 km/h. Tak duża prędkość maksymalna wymagała zamontowania wydajnych hamulców, dlatego samochód wyposażono w układ hamulcowy z karbonowo-ceramicznymi tarczami. Zapewniają one odpowiednią siłę hamowania i wytrzymują ponad 300 okrążeń jazdy na torze. Każdy element F430 został dopracowany w najmniejszych szczegółach. Niesamowita moc oraz przyspieszenie w towarzystwie niepowtarzalnego dźwięku wydobywającego się spod maski zapewnią każdemu kierowcy ogromną przyjemność z jazdy i pozostawią niezapomniane wrażenia.

Ariel Atom to niepowtarzalny samochód, który nie posiada dachu oraz przedniej szyby. Został zaprojektowany na wzór bolidów wyścigowych, więc z pewnością każdy miłośnik Formuły 1 będzie usatysfakcjonowany zasiadając za kierownicą tego pojazdu. Auto jest super szybkie oraz ultra lekkie - zostało wyposażone w 2-litrowy silnik o mocy 300 KM, co przy wadze wynoszącej zaledwie 465 kg sprawia, że przyspiesza od 0 do setki w czasie krótszym niż 3 sekundy!

Tor Lublin - Ułęż

Ośrodek doskonalenia techniki jazdy
MOTO PARK UŁĘŻ
(byłe lotnisko Ułęż)
info@motopark.net.pl

Tory wyścigowe

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 08-12-2024.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności