Nissan GTR - Tor Kraków

Nissan GTR

Terminy spotkań

  • 2022-08-26
  • 2022-09-24
  • 2022-10-23

Długość jednego okrążenia około 1.5 km

Masz 2 okrążenie/a - około: 3 km

739.00 PLN

Nissan GT-R - szybszy, mocniejszy i jeszcze bardziej agresywny


Wszystkim, którzy nie znają tego auta, uświadamiamy: jazda Nissanem GT-R będzie świetnym doświadczeniem! GT-R przyspiesza szybciej, skręca gwałtowniej i hamuje mocniej niż jakikolwiek inny samochód sportowy. Możesz uwielbiać Lamborghini Gallardo czy najnowszego Astona, aczkolwiek GT-R od zawsze potrafił pokonać je na torze. Auto wyrywa do przodu jak statek kosmiczny w hollywoodzkim filmie z efektami specjalnymi.

Jazda Nissanem GT-R to niesamowita frajda


Nissan GT-R jest produkowany przez niewielką grupę ludzi w hermetycznie zamkniętej fabryce. Każdy silnik montuje jedna osoba, a następnie testuje go na stanowisku badawczym - motor pracuje na najwyższych obrotach przez 10 minut. Opony są wypełniane azotem, gdyż powietrze jest zbyt nieprzewidywalne. Umiejscowienie skrzyni biegów z tyłu auta zapewnia lepszy rozkład masy. Napęd na cztery koła sprawia, że nawet szybka przejażdżka Nissanem GT-R będzie możliwa do opanowania. To, co również zachwyca to wygląd auta - Nissan prezentuje się genialnie i niezwykle sportowo, choć jego sylwetka od lat zmienia się tylko odrobinę. W najnowszej wersji Nissana GT-R każde przetłoczenie i kąt został dostosowany specjalnie dla zapewnienia jak najlepszej wydajności aerodynamicznej.

Zostań kierowcą Nissana GT-R!


Jeśli chcesz przeżyć niezwykłe emocje na torze wyścigowym, koniecznie zdecyduj się na wynajem Nissana GT-R na tor. To japońskie auto sprawi, że twój poziom adrenaliny niebezpiecznie wzrośnie! Silnik o pojemności 3,8 litra oraz mocy 549 KM pozwala rozpędzić się od 0 do 100 km/h w niecałe 3,7 sekundy. Postaw na jazdę Nissanem GT-R lub podaruj ją komuś w prezencie i spełnij motoryzacyjne marzenia! Japoński demon prędkości czeka już na ciebie na torze!

Tor Kraków

Moto Park Kraków
Nowa Huta
ul. Rzepakowa 4R


Tory wyścigowe

Nissan GTR
Przyspieszenie:
3.7 s do 100 km/h
Prędkość max:
310 km/h
Moc:
549 KM
Waga:
1745 kg
Napęd:
4x4
Pojemność:
3.8 l
Skrzynia biegów:
automatyczna

Ważne informacje

Czas i miejsce spotkania:

Godziny wg harmonogramu eventu wysyłane na maila na 3 dni przed zarezerwowanym terminem przejazdu.

Obowiązujący strój:

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską i wąską podeszwą.

Sezon:

Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października. Terminy jazd podane są w kalendarzu imprez.

Ważność:

Kupon jest ważny do 16-08-2023.

Charakter przejazdu:

Z jazdy jako kierowca mogą skorzystać osoby posiadające prawo jazdy kat. B.
Przejazdy na fotelu pasażera mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazda odbywa się na podstawie zgody opiekuna prawnego podpisanej na torze.

Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności