Jazda Ariel Atom vs. BMW BiTurbo Performance na torze Warszawa - Słomczyn

Ariel Atom vs BMW BiTurbo Performance


Przejedź się dwoma szybkimi autami na torze i sprawdź, czym są ekstremalne emocje. Pojedynek Ariela Atoma i BMW BiTurbo Performance będzie doskonałym prezentem motoryzacyjnym dla chłopaka, brata, taty czy kogokolwiek zainteresowanego supersamochodami. Szybki jak błyskawica Ariel Atom i turbodoładowane BMW BiTurbo Performance będą doskonałym wyborem!

Ariel Atom - jazda na torze


Wystarczy jedno spojrzenie na Ariela Atoma byś wiedział, z jakim samochodem masz do czynienia. 300-konny bolid to doskonały przykład zaawansowanej inżynierii skrywający bestię, która wydaje się niewidoczna pod metalowym szkieletem. Krótko mówiąc, Ariel Atom to niesamowicie szybki samochód, w którym każdy element jest zaprojektowany tak, by przyczyniać się do jeszcze lepszych osiągów. Największym atutem Atoma jest jednak to, jak jeździ. Już jeden przejazd tym bolidem pozwoli ci odkryć pojęcie przyspieszenia zupełnie na nowo. To auto, dla którego idealnym miejscem jest tor wyścigowy. Zachowuje się jak niezwykle mocny gokart z miejscami dla dwojga. Pod maską Ariela Atoma znajduje się mocny, 2,4-litrowy, 300-konny silnik od Hondy. Przy wadze 465 kilogramów zapewnia niesłychany wręcz stosunek masy do mocy. Dzięki niemu Ariel Atom przyspiesza od 0 do 100 km/h w niecałe 3 sekundy. Taki wynik osiągają tylko najszybsze sportowe samochody świata. Jak widać, Ariel Atom nie ma się pod tym względem czego wstydzić!

Zostań kierowcą BMW BiTurbo Performance!


Wspomagany dwiema turbosprężarkami silnik o pojemności 3 litrów rozwija moc aż 360 KM. BMW BiTurbo Performance to wzmocniona fabrycznie wersja BMW e92. Auto zapewni ci mnóstwo pozytywnych emocji dzięki fantastycznemu prowadzeniu i świetnym osiągom. BiTurbo to auto nie tylko szybkie, ale również piękne i świetnie wyposażone. W tym samochodzie odnajdzie się każdy fan motoryzacji. BMW BiTurbo Performance jeździ świetnie za sprawą precyzyjnego układu kierowniczego oraz optymalnie dostrojonego zawieszenia. To samochód doskonale radzący sobie na torze wyścigowym, a przy okazji wygodny i luksusowy. Znajdziesz w nim zarówno radio, jak i klimatyzację, co nie występuje często w samochodach wyścigowych.

Jazda sportowymi autami na torze - Ariel Atom vs BMW BiTurbo Performance


Voucher na powyższy pojedynek to idealny prezent urodzinowy dla każdego zmotoryzowanego. Nie trzeba mieć bzika na punkcie szybkich samochodów, by czerpać radość z emocji, jakie daje jazda po torze. Możliwość dynamicznej jazdy w bezpiecznych warunkach to prezent, z którego ucieszy się każdy. Luksusowe i sportowe samochody to doskonała zabawa dla wszystkich!
Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności