Jazda Lamborghini Gallardo vs. KTM X-BOW na torze

Jazda na torze wyścigowym Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW


Nie ma chyba na świecie fana motoryzacji, który nie znałby Lamborghini Gallardo. To samochód, który już samym swym wyglądem wywołuje szybsze bicie serca. KTM X-BOW to w zestawieniu z nim auto całkowicie odmienne. Brak zadaszenia, drzwi czy szyb sprawia, że każdy bodziec podczas szybkiej jazdy jest odczuwalny jeszcze mocniej. Mimo znacznie mniejszej mocy KTM X-BOW osiąga podobne przyspieszenie, co 570-konne Gallardo. Sprawdź, który z tych sportowych samochodów zrobi na tobie większe wrażenie!

Przejazd Gallardo - prezent motoryzacyjny dla miłośnika szybkich samochodów


Trudno wskazać równie piękny, szalony, szybki i tak luksusowy samochód, jak Lamborghini Gallardo. Po zajęciu miejsca kierowcy będziesz mógł zacząć podziwiać jakość wykonania, design i najlepsze dostępne materiały wykończeniowe. Cudowna alcantara daje wrażenie przytulności, a zarazem elegancji. Gallardo jest pierwszym owocem współpracy włoskiej marki Lamborghini z niemieckim Audi. To auto łączy w sobie doskonały design z niezawodną, niemiecką techniką. Dzięki doskonałej kooperacji obu marek, powstało auto, które świetnie się prowadzi i daje mnóstwo satysfakcji z jazdy. Nie wspomnieliśmy jeszcze o jednym - o tym, jak szybkie i agresywne potrafi być Gallardo. Włoski supersamochód dysponuje niewyobrażalną mocą 570 koni mechanicznych. Ten fantastyczny silnik ma pojemność aż 5 litrów, która przy dziesięciu cylindrach wydaje z siebie ekscytujący, agresywny dźwięk. Zdecyduj się na powyższą konfrontację składającą się z przejazdu Lamborghini Gallardo i KTM X-BOW.

Ekstremalna jazda na torze KTM X-BOW


Przejażdżka sportowym bolidem KTM X-BOW na torze wyścigowym jest propozycją dla osób uzależnionych od adrenaliny i szybkich samochodów. To auto, które początkowo miało być po prostu quadem. Projekt rozwinął się jednak na tyle, że austriacki producent postanowił stworzyć pełnoprawny samochód z homologacją drogową. Mimo iż auto ma homologację, to nie ma co się oszukiwać - jest typowym pojazdem przeznaczonym do szybkiej jazdy po torze wyścigowym. Bardzo lekka waga pojazdu (około 700 kilogramów) sprawia, że nawet gdyby włożono do niego silnik z Fiata Pandy, to dawałby radę. Wyobraź jednak sobie, że KTM nawiązał współpracę z Audi, dzięki czemu do X-BOWa trafił motor z Ingolstadt. I to nie byle jaki! Jednostka o pojemności 2.0 i mocy 300 KM sprawia, że przejażdżka KTM X-BOW to ekstremalne doświadczenie. Przyspieszenie poniżej 4 sekund i błyskawiczna reakcja na gaz zapewnią niezapomniane wrażenia z jazdy.

Konfrontacja Gallardo i KTM X-BOW


Zdecyduj się na ten pojedynek, a będziesz miał niepowtarzalną możliwość przejechania się wspaniałymi, szybkimi i ekscytującymi samochodami na torze. Przekonasz się o tym, że Lamborghini Gallardo to auto niemal doskonałe, które daje mnóstwo przyjemności podczas jazdy - czy to wolnej, czy szybkiej. Wrażenia z jazdy Lambo będziesz mógł porównać do tych podczas przejazdu KTM-em. W tym bolidzie spodziewaj się przede wszystkim wciskania w fotel, ekstremalnych przeciążeń i doskonałego wyczucia drogi. Zamów voucher na porównanie Lamborghini i KTM-a - zrealizuj go sam lub podaruj jako ciekawy prezent motoryzacyjny dla mężczyzny, lub kobiety.
Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności