Jazda Ferrari F430 vs. KTM X BOW na torze

Jazda Ferrari F430 vs KTM X-Bow


Ferrari i KTM to marki samochodów, które rzadko się ze sobą zestawia. Choć o pierwszej z nich słyszał każdy, to druga znana jest głównie tym, którzy mocno interesują się motoryzacją. Jazda na torze wyścigowym tymi dwoma fantastycznymi autami da ci możliwość sprawdzenia możliwości ich obu oraz bezpośredniego porównania. F430 to włoski supersamochód oferujący niespotykane osiągi i bajeczny poziom luksusu. X-Bow jest natomiast lekkim, odkrytym bolidem z ekstremalnym przyspieszeniem, za którego powstanie odpowiada austriacka firma z siedzibą w Mattighofen.

Szybka jazda sportowym samochodem Ferrari


Od dawna marzyłeś o jeździe Ferrari? A może zawsze chciałeś przetestować ekstremalnie szybki bolid na torze? Teraz masz szansę przetestować na torze oba superauta. Ferrari F430 z silnikiem o pojemności 4,3 l i mocy 490 KM to jeden z najpopularniejszych modeli spośród całej gamy samochodów z Maranello. F430 sprawiło, że Ferrari zyskało mnóstwo nowych sympatyków na całym świecie. Usiądź za jego kierownicą i poczuj ekstremalne emocje podczas przyspieszania, hamowania i dynamicznego wchodzenia w zakręty tym motoryzacyjnym cudem. To auto, którego nie da się opisać jednym słowem! Jest zniewalające, piękne, superszybkie i niezwykle luksusowe. Widlastą ósemkę możesz rozkręcić do 8.500 obrotów na minutę, co jest wyjątkowe w silnikach V8.

Jazda po torze bolidem KTM


Oto co powstaje, gdy producent rowerów i motocykli postanawia wziąć się za samochody. KTM X-BOW jest pierwszym czterokołowym pojazdem tej austriackiej marki. Już sam wygląd X-BOW-a jasno wskazuje na cel, dla którego powstał - jazda po torze wyścigowym. KTM X-BOW został prawie w całości wykonany z niezwykle lekkiego włókna węglowego, co skutecznie zredukowało jego masę. Nawet fotele KTM X-BOW są częścią jego nadwozia, co oznacza, że są nieruchome. W celu dobrania odpowiedniej pozycji należy więc przysunąć kierownicę i pedały do siebie, a nie na odwrót. Sercem napędzającym KTM X-BOW jest silnik Audi o pojemności 2.0 i 240 KM. Choć moc ta nie robi na papierze wielkiego wrażenia, to w rzeczywistości zapewnia ekstremalne przyspieszenie. Wszystko za sprawą niezwykle niskiej wagi poniżej 800 kilogramów. KTM waży dwa razy mniej niż przeciętny samochód kompaktowy.

Porównanie samochodów na torze - Ferrari F430 i KTM X-BOW


Jeśli myślimy o Ferrari, to niezwykle rzadko zestawiamy je z marką KTM. Te auta różnią się praktycznie wszystkim. Ferrari łączy w sobie osiągi, komfort i luksus, podczas gdy KTM jest samochodem zaprojektowanym z myślą o szybkiej jeździe po torze wyścigowym. Decydując się na powyższą konfrontację, będziesz miał okazję doświadczenia jazdy zupełnie innymi pojazdami, które świetnie się prowadzą i są niezwykle szybkie. Nie zwlekaj i kup voucher na pojedynek Ferrari F430 i KTM-a X-Bowa na jednym z naszych torów. Nieważne, czy wykorzystasz go sam, czy podarujesz go w prezencie, gwarantujemy doskonałą zabawę i niezapomniane motoryzacyjne emocje!
Ranking samochodów
99%
KTM X-BOW
98%
Lamborghini Gallardo
97%
Ferrari F430
96%
Ariel Atom
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności